1 HUF = 0.01 PLN

1 Varsó ünnepi hangulatban

 

 

Már érezhető Varsóban az ünnepi hangulat. Naponta több mint 20 km-en ünnepi kivilágításban úsznak az utcák. Az Óvárosban működik a karácsonyi vásár, sok helyen korcsolyázhatnak az aktív sportot kedvelők.

 

 

December 24-én, 25-én az éttermek nagy többsége zárva lesz.

 

 

Szilveszterkor több város rendezvényen vehetnek részt a turisták. A „HELLP 2017”-et a Plac Defilad-on rendezik, a Tudomány és Kultúra Palota bejáratánál. A lengyel zenei élet hírességei lépnek fel: Agnieszka Chylińska, LemON, Anna Wyszkoni, Lady Pank, Kombi, Varius Manx i Kasia Stankiewicz, Cleo, Andrzej Piaseczny, Natalia Nikiel, Jula, Sound’n’Grace, Daria Zawiałow és Rafał Brzozowski. 19:00 órakor kezdődik a rendezvény és és 1:30-ig tart. Éjfélkor egy hatalmas tűzijáték színesíti a programot.

 

 

Bővebben: www.wawasylwester.pl

 

 

 

 

Aki szívesebben szórakozik klubokban:  

- Bank Club: https://business.facebook.com/events/631898127012071/

- The View: http://theview.pl/oferta-sylwestrowa-20162017/

- Level 27: https://www.facebook.com/events/1716030458724331/

- Opera Club: http://www.operaclub.pl

- XOXO: https://www.facebook.com/XOXOPARTY

- Syreni Śpiew:  http://syrenispiew.pl/kalendarium/po-drugiej-stronie-lustra-noc-magii-i-iluzji-sylwester-syreni-spiew#more-290

 

 

Szállodákban:

- Bellotto: http://www.hotelbellotto.pl

- Polonia Palace:  http://www.poloniapalace.com/offers/offers_1-pl.html?item=1

- Bristol: http://www.hotelbristolwarsaw.pl/sylwester-w-hotelu-bristol#swieta

- Sheraton: http://www.sheraton.pl/sylwester-2017

 

 

Éttermekben:

- Pod Gigantami: http://www.podgigantami.pl/pl/aktualnosci/bal-sylwestrowy-2016,16.html

- Specjały Regionalne: http://specjalyregionalne.pl/

- Dawne Smaki: http://www.dawnesmaki.pl/pl/sylwester_201617/

- Folk Gospoda: http://www.folkgospoda.pl/pl/

 

 

 A múzeumok, és a legnagyobb attrakciók nyitva tartása:

Zamknięte: az jelenti, hogy zárva van. 

 

 

2 Varsó ünnepi hangulatban

TERVEZZE MEG ÚTVONALÁT

Tervezzen egy utat
Létszám?
1
Mennyi időre?
2 nap
Ha többet szeretne megtudni, iratkozzon fel hírlevelünkre